umíme leccos a děláme to rádi

Audiovizuální produkce

Tvorba online nebo offline audiovizuálního obsahu v našem studiu na klíč. Vyrábíme vzdělávací, diskusní a propagační obsah.

Audioprodukce

Produkce audio programů včetně podcastů nebo kurzů. Dodáme do Vašich programů také znělky, zvukové předěly nebo podkresy.

Učíme lektory a speakery

Naučíme Vás, jak mluvit, jak se pohybovat, jak sestavit scénář a jak reagovat na Vaše diváky online.

Učíme studiové techniky

Vyškolíme Vaše zaměstnance nebo Vás, jak vytvářet poutavou a kvalitní produkci. Školení, konference, videonávody, instruktážní videa... 
Jak svítit, jak zvučit, střihat...


Vzdělávací akce

Můžete je vyrábět s naší pomocí u nás. Můžeme Vaše lektory připravit pro virtuální výuku. Naši lektoři mohou přednášet Váš obsah. Můžete použít "remote class" s kontrolou přítomnosti, živou diskusí s lektorem...

Konference a workshopy

S námi můžete přenést své konference, porady, diskuse, kulaté stoly, workshopy a semináře do virtuálního nebo hybridního (částečně prezenčního, částečně distribuovaného) modelu.


Vaše akademie

Společně s Vámi vytvoříme komplexní vzdělávací akademii na nejlepších platformách. Akademii naplníme obsahem a pomůžeme Vám řídit profesní vzdělávání Vašich zaměstnanců. 

Postavíme i Vaše studio

Chcete mít vlastní remote class, studio nebo konferenční místnost? Chcete vybavit své lektory sadami pro kvalitní vstupy a přednášky? Pomůžeme Vám.

Můžeme točit nebo vysílat od Vás

Máte vhodné prostředí, zákaz cestování nebo jiný důvod zůstat ve vlastním prostředí? Žádný problém, programy pro Vás vyrobíme ve Vašich prostorách.