jsme šťastni, že také tyto vážené organizace jsou našimi partnery a klienty


SECURO.PRO patří ke špičkám svého oboru. Tato vzdělávací a certifikační autorita vyrábí své audiovizuální programy v DARK BLUE.


SOLIDITA trénuje a školí odborníky v řadě oborů a specializací. Zdravotnictví, logistika, doprava, kultura. Solidita vyrábí v DARK BLUE videa, workshopy a další produkci. 


Final Wave buduje a dodává produkční řešení a služby. Nyní také Final Wave poskytuje vybrané služby v oblasti audio a video z DARK BLUE.


Bylo nám velkou ctí připravit pro EU CYBSEC virtuální konferenci, včetně pořízení a střihu záznamu.


Zaměstnanci špičkového zdravotnického zařízení v Novém Jičíně absolvovali vzdělávací akce, které jejich dodavatel produkoval v našem studiu.


Produkce akcí, splňujících náročné požadavky Evropského sociálního fondu, není jednoduchá. Obstáli jsme a naše živá vysílání i interaktivní workshopy se podle reakcí účastníků povedly.


ARBATAX je excelentní organizací bezpečnostního vzdělávání. Lichotí nám, že své programy vyrábí výhradně v DARK BLUE.Vážíme si toho, že CSEC v našem studiu vzdělává své lektory a učí je pracovat online. 


CYBELIX je tradiční dodavatel expertních služeb v oblasti zvyšování kvality lidského faktoru kybernetické a informační bezpečnosti. On-line akce CYBELIX jsou nyní realizovány u nás, v DARK BLUE.


Pro potřeby ADS jsme vyrobili několik interaktivních workshopů a instruktážních videí. Studioví technici ADS jsou u nás průběžně školeni.


Dodavatel série vzdělávacích akcí pro Revmatologický ústav svou produkci vytvářel a streamoval od nás - z DARK BLUE. Byla to skvělá spolupráce.


Také zaměstnanci Dopravního vzdělávacího institutu se zúčastnili akcí, které jejich dodavatel produkoval v našem studiu.